ZUZULA ŠTEFAN
Servis elektro
Štúrova 415, 952 01 Vráble
tel./fax: 037/ 783 3037, mobil: 0905 320 627
e-mail: servis@zuzula.sk

Firma vznikla v roku 1990 za čelom vykonávania opráv pracovných strojov v priestore Vrábeľska. Od svojho vzniku sme prešli rozsiahlym rozvojom s rozššírením našej činnosti.

V dnešnej dobe máme veľké množstvo spokojných zákazníkov po celom Slovensku ako aj v zahraničí

Vlastníme moderné prístroje a zariadenia pre výkon činností od výroby, servisu, montáže až po projektovanie, odborné prehliadky a skúšky.

Na všetky nami vykonané práce vystavíme revíznu správu v minimálnej cene, ako aj všetky potrebné dokumentácie.

Na spoluprácu s vami sa teší stabilná partia elektrotechnikov.

Opravy strojov v širokom rozsahu - priemysel, strojárstvo, potravinárstvo, drevospracujúci priemysel, chemická výroba, spracovanie plastov atď.. Opravy strojov kde sa nachádzajú riadiace počítače (od Siemensu, Moelleru a AMITu.)

Repasácia - návrh a výroba elektročastí starších zariadení, úpravy strojov podla nových noriem.

Vykonávame záručný a pozáručný servis pre viaceré aj zahraničné firmy, v mnohých prípadoch po predchádzajúcom zaškolení priamo u výrobcu.

Výroba jednočelových strojov a zariadení, elektrických rozvádzačov pre domy, elektrické rozvádzače pre konkrétne určenie podľa potreby zákazníka - výrobné a iné priestory, výroba elektročastí strojov - silno a slaboprúd. Vývoj softwaru pre PLC od Siemens, (verzii 200, 300, 400, 1200), ďalej Moeller (EATON) a AMITu.

V spolupráci s partnerskými firmami v areáli bývalej Tesly vyrobíme v podstate aj akékoľvek mechanické časti strojov na ššpičkových kovoobrábacích strojoch.

Projekty pre stavby, elektrické rozvody pre výrobné a iné priestory. Spracovanie dokumentácií existujúcich rozvodov a zariadení. Zmeny a úpravy napojenia. Projekty pre elektrické prípojky stavieb a rodinných domov.

Elektromontážžne práce na základe dodaného resp. nami zhotoveného projektu. Rozvody výrobných a iných priestorov, rodinné domy, elektrické prípojky atď..


(revízie elektro)

Vššetky elektrické zariadenia do 1000V, stroje, elektrické náradie, elektrické rozvody výrobných a iných priestorov.

Sprostredkovanie, kúpa a predaj strojov, aj po oprave u nás.

nbsPre prehliadku v galerií našej práce zo servisu a našich výrobkov, stlačte na obrázok.p;
. .p;Pre prehliadku v galerií našej práce na montážiach a našich projektov, stlačte na obrázok.p